• UDI 3

  • UDI 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, DylanOverige stafTeammanager
    Stijckel, KevinOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:45Sportlust Glanerbrug 3 - UDI 3Sportpark 't Bultserve
    11 feb. 14:30UDI 3 - SC Enschede 2Sportpark Wesselerbrink Midden
    25 feb. 12:00Tubantia 3 - UDI 3Sportpark De Bijenkorf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.ATC '65 3 - UDI 32 - 0
  • Poulestanden UDI 3 ( 4e klasse 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEO 3871028101822
    2De Esch 3971138191922
    3SC Enschede 2105232419517
    4Tubantia 385031818015
    5FC Winterswijk 495042421315
    6Sportlust Glanerbrug 394142626013
    7Drienerlo 294141515013
    8ATC '65 3102351722-59
    9BWO 292252228-68
    10UDI 392161426-127
    11Avanti W. 3100281840-222
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, DylanTeamspeler
    Kloor, Mitch van derTeamspeler
    Kolkman, DylanTeamspeler
    Kornet, DaleyTeamspeler
    Schonewille, TomTeamspeler
    Stijckel, KevinTeamspeler
    Wegman, RobertTeamspeler
    Wendrich, LeonTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sportlust Glanerbrug 3

    VS

    UDI 3

    04 februari 202312:45 uur
    Sportpark 't Bultserve veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UDI 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,78

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd